Dezynfekcja - Ozonowanie
3069
page-template-default,page,page-id-3069,page-child,parent-pageid-2,theme-stockholm,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.4, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Ozonowanie - dezynfekcja Wirusów, bakterii, drobnoustrojów.

Dezynfekowanie pomieszczeń przy użyciu ozonu to jedna z najskuteczniejszych naturalnych metod pozbywania się wirusów, bakterii i drobnoustrojów z powietrza i przedmiotów.

 

Ozonowanie zapewnia sterylność w takich pomieszczeniach jak szkoły, biura, urzędy, kościoły, szpitale. itp.

 

Ozonowanie jest jednym z najskuteczniejszych znanych środków dezynfekcyjnych posiadającym unikalne właściwości aseptyczne – bakteriobójcze, grzybobójcze, silnie utleniające. Trójatomowy Tlen jest silnym utleniaczem.

 

W momencie gdy naładowana statycznie cząsteczka ozonu (O3) wchodzi w kontakt z elementem utlenialnym, np. wirusem, bakterią lub składnikiem nieprzyjemnego zapachu, cząsteczka ozonu natychmiast przechodzi w tlen. Dzieje się tak dlatego, że ozon jest bardzo niestabilny i w krótkim czasie wraca do swojej pierwotnej postaci, czyli tlenu (O2). Ozon może utleniać wszystkie rodzaje materiałów, ale również składniki nieprzyjemnego zapachu i mikroorganizmy takie jak wirusy, pleśnie i bakterie. Podczas działania ozonu dodatkowy atom tlenu uwalniany jest z cząsteczki i wiąże się on z materiałem, na który ozon działa. W końcu powstaje tylko czysta i stabilna cząsteczka tlenu.

Infolinia OZONOWANIE / DEZYNFEKCJA
+48 691 622 410

Zajmujemy się dezynfekcją pomieszczeń biurowych, szkolnych i mieszkalnych.

 

Używamy profesjonalnych ozonatorów posiadających odpowiednie deklaracje zgodności. Współpracujemy ze wspólnotami mieszkaniowymi i urzędami. Wystawiamy stosowne zaświadczenia po wykonaniu usługi.

Dla Alergików.

Ozonowanie pomieszczeń skutecznie pomaga zwalczać pyłki roślin. Jest nieocenioną pomocą dla alergików.

Ozonowanie w połączeniu ze skuteczną wentylacją z filtrami węglowymi pozwala alergikom funkcjonować bez dokuczliwych dolegliwości.

Ozonowanie pojazdów.

Ozonujemy samochody osobowe, TAKSÓWKI, busy i autokary. Na miejscu u Klienta oraz w naszej siedzibie.

Wypożyczalnia ozonatorów.

Prowadzimy wypożyczalnię ozonatorów renomowanych marek polskiej produkcji. Ozonator można wypożyczyć długoterminowo jak i jednorazowo.