Naprawa ogrzewania zjazdu do garażu - KW-TECH
3418
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-3418,theme-stockholm,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.4, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Naprawa ogrzewania zjazdu do garażu

Naprawa ogrzewania zjazdu do garażu.

Naprawa ogrzewania zjazdu do garażu podziemnego z nawierzchnia betonową – szybko i skutecznie. Nawet do 70% taniej niż tradycyjną metodą.

Nasza metoda wykonywania naprawy ogrzewania zjazdu, jest znacznie szybsza i tańsza niż wykonywana tradycyjną metodą polegająca na skuwaniu betonu, układaniu nowych przewodów grzejnych i wykonywaniu nowej wylewki betonowej.

Nasz wyjątkowy sposób naprawy ogrzewania podjazdu jest skuteczny i szybki w przeprowadzeniu. Jednocześnie przejazd dla samochodów pozostaje drożny.

Nawierzchnia po naszej autorskiej metodzie naprawy ogrzewania podjazdu pozostaje praktycznie nienaruszona.

Koszt wykonania naprawy ogrzewania zjazdu metodą KW-TECH,  jest mniejszy o ponad 70%, w porównaniu do tradycyjnej metody.

Jednocześnie prace na podjeździe zajmują znacznie mniej czasu i są o wiele mniej uciążliwe dla mieszkańców.

W wielu przypadkach punktowa naprawa przewodów grzejnych okazuje się nieskuteczna. Dzieje się tak, gdy kable grzejne działają długo z uszkodzoną izolacją. Potrafią wtedy zassać bardzo dużo wody. Naprawa punktowa może być skuteczna na sezon lub dwa.

Po zastosowaniu naszej metody, naprawa ogrzewania zjazdu, na rampie zjazdowej znajdują się zupełnie nowe przewody z pełna gwarancją producenta.

Tradycyjna metoda naprawy ogrzewania zjazdu wymaga najczęściej zamknięcia podjazdu dla ruchu na kilka lub kilkanaście dni. W wielu miejscach jest to niemożliwe lub bardzo trudne do zrealizowania. Tradycyjna metoda to koszmar logistyczny dla administratorów i niepotrzebne nerwy ze strony mieszkańców. Dodatkowo na kilka dni musi gdzieś stanąć kontener na urobek. Często pojawia się ciężki sprzęt. Prace są głośne i uciążliwe.

Dzięki autorskiej metodzie KW-TECH, naprawa ogrzewania zjazdu jest wykonywana z pominięciem najbardziej uciążliwych, kosztownych i czasochłonnych prac.

Tak wykonana naprawa instalacji przeciwoblodzeniowej rampy zjazdowej jest w pełni skuteczna i nie powoduje zniszczeń w nawierzchni.

Zastosowane przewody grzejne działają szybko, skutecznie usuwając śnieg z nawierzchni, zapewniając bezpieczeństwo dla mieszkańców.

Naszą metodą możemy też wykonać zupełnie nową instalację ogrzewania zjazdu w miejscach gdzie taki system nie został jeszcze zastosowany.

Naprawa ogrzewani zjazdu metodą KW-TECH skutecznie eliminuje problem niedziałającej instalacji przeciwoblodzeniowej i ryzyko dla kierowców korzystających z podziemnego parkingu.

Tags
naprawa instalacji przeciwoblodzeniowej, Naprawa ogrzewania podjazdu, naprawa ogrzewania rampy zjazdowej, naprawa ogrzewania zjazdu