Naprawa ogrzewania podjazdu - autorska metoda KW-TECH - KW-TECH
3295
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-3295,theme-stockholm,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.4, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Naprawa ogrzewania podjazdu – autorska metoda KW-TECH

Naprawa ogrzewania podjazdu autorską metodą KW-TECH

Naprawa ogrzewania podjazdu – szybko i skutecznie.

Nasza autorska metoda wykonywania naprawy ogrzewania podjazdu, naprawa ogrzewania zjazdu do garażu jest znacznie szybsza i tańsza niż wykonywana tradycyjna metodą polegająca na zdejmowaniu całej warstwy podbudowy.

Nasz wyjątkowy sposób naprawy ogrzewania podjazdu jest skuteczny i szybki w przeprowadzeniu. Jednocześnie przejazd dla samochodów pozostaje drożny.

Nawierzchnia po naszej autorskiej metodzie naprawy ogrzewania podjazdu pozostaje praktycznie nienaruszona.

Koszt wykonania naprawy ogrzewania zjazdu metodą KW-TECH,  jest mniejszy o ponad 50%, w porównaniu do tradycyjnej metody.

Jednocześnie prace na podjeździe zajmują znacznie mniej czasu i są o wiele mniej uciążliwe dla mieszkańców.

Naprawa ogrzewania podjazdu tradycyjną metodą jest podzielona na kilka etapów:

  1. Zdjęcie kostki.
  2. Zebranie warstwy podbudowy – wymaga poświęcenia najwięcej czasu i pracy. Zebraną podsypkę trzeba skuć, załadować na taczki i wywieźć do podstawionego kontenera. Na podstawienie kontenera nie zawsze jest miejsce. Taczkę załadowaną podsypką trzeba pchać pod górę. Często w dwie osoby.
  3. Rozłożenie maty grzejnej
  4. Wykonanie nowej warstwy podbudowy piaskowo-cementowej. Najczęściej jest zamawiana z betoniarni. Transport kosztuje.
  5. Zagęszczenie podbudowy.
  6. Dopasowanie i ułożenie kostek.

Tradycyjna metoda naprawy ogrzewania zjazdu wymaga najczęściej zamknięcia podjazdu dla ruchu na kilka dni. W wielu miejscach jest to niemożliwe lub bardzo trudne do zrealizowania. Tradycyjna metoda to koszmar logistyczny dla administratorów i niepotrzebne nerwy ze strony mieszkańców. Dodatkowo na kilka dni musi gdzieś stanąć kontener na urobek. Często pojawia się ciężki sprzęt. Prace są głośne i uciążliwe.

Dzięki autorskiej metodzie KW-TECH, naprawa ogrzewania podjazdu jest wykonywana z pominięciem najbardziej uciążliwych, kosztownych i czasochłonnych prac.

Tak wykonana naprawa instalacji przeciwoblodzeniowej rampy zjazdowej jest w pełni skuteczna i nie powoduje zniszczeń w nawierzchni. Oryginalna warstwa podbudowy pozostaje nienaruszona.

Zastosowane przewody grzejne działają szybko, skutecznie usuwając śnieg z nawierzchni, zapewniając bezpieczeństwo dla mieszkańców.

Naszą metodą możemy też wykonać zupełnie nową instalację ogrzewania zjazdu w miejscach gdzie taki system nie został jeszcze zastosowany.

Tags
naprawa instalacji przeciwoblodzeniowej, Naprawa ogrzewania podjazdu, naprawa ogrzewania rampy zjazdowej, naprawa ogrzewania zjazdu