FOTOWOLTAIKA -
3025
page-template-default,page,page-id-3025,page-parent,theme-stockholm,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.4, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Panele Słoneczne, Elektrownie Słoneczne, Fotowoltaika.

Pod wieloma nazwami kryje się jedna funkcjonalność. Darmowy prąd z promieni słonecznych.

Oferujemy Państwu instalacje fotowoltaiczne przeznaczone dla domów jednorodzinnych oraz wspólnot mieszkaniowych.

Instalacje fotowoltaiczne realizujemy kompleksowo. Od projektu, poprzez montaż do załatwiania formalności związanych z podłączeniem elektrowni do sieci energetycznej.

Fantastyczny Solar Kit 790 do wykonania własnej balkonowej elektrowni słonecznej. Zapraszamy do naszego sklepu.

Projekt fotowoltaiczny

Wykonujemy projekty elektrowni fotowoltaicznych, uprawniające do ubiegania się o dotacje. Projekty uwzględniają wszystkie koszty instalacji fotowoltaicznej oraz prognozują oszczędności na kosztach energii elektrycznej a także okres zwrotu inwestycji. Projekty przekazywane są w formacie pdf. Na życzenie, bezpłatnie drukowane i bindowane.

Fotowoltaika Warszawa

Profesjonalnie montujemy instalacje fotowoltaiczne. Współpracujemy z zawodowymi alpinistami, którzy gwarantują nam pełne bezpieczeństwo podczas prac montażowych na dachu. Wykwalifikowany personel instalatorski zapewnia również bezpieczeństwo połączeń instalacji elektrycznej.

dotacja na fotowoltaike

Przygotowujemy wnioski i w imieniu Klienta składamy je w odpowiednim urzędzie. Prowadzimy cały proces uzyskiwania dotacji na instalację fotowoltaiczną od początku do końca oszczędzając czas i pieniądze naszych Klientów.

Zapraszamy do kontaktu z nami KONTAKT.